Galeria Karniszy

Karnisz przysufitowy podwójny Ilusion Ø 25/19 w kolorze Mosiądzu
Karnisz przysufitowy podwójny Ilusion Ø 25/19 w kolorze Mosiądzu Karnisz przysufitowy podwójny Ilusion Ø 25/19 w kolorze Mosiądzu cena od 171.51

Karnisz przysufitowy podwójny Ilusion Ø 25/19 w kolorze Mosiądzu

Karnisz sufitowy metalowy Ø 25 w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana o całkowitej długości 137,00 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:

  • Końcówka karnisza Ilusion (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Ilusion przedłuża karnisz o 8,50cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
  • Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza montowanego do sufitu, montowanej bliżej okna.
  • Wspornik Sufitowy podwójny (2 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 9.60 cm
  • Rury w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana 2 (1+1) szt. (po 120 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Kółko z żabką 24 szt. (12 pierwsza rura +12 druga rura) w kolorze Mosiądz antyczny - rura ryflowana dopasowane idealnie do Twojego karnisza.