Galeria Karniszy

Karnisz apartamentowy

Karnisze polskiego producenta "BIC". Karnisze apartamentowe polskiego producenta posiadają bardzo praktyczny system przesuwu żabek pozwalający na wykorzystanie pełnej długości karnisza nie ograniczonej wspornikami jak w wypadku karniszy klasycznych. Karnisze zwane też bezkolizyjnymi posiadają zamiast kółek z żabkami, ślizgi z żabkami lub agrafkami wprowadzane do wewnątrz profilu karnisza co umożliwia płynne i komfortowe przesuwanie firan i zasłon. Eleganckie, nowoczesne i proste w swojej formie, ujmują oryginalnością, nadając niepowtarzalny styl wnętrzu, w którym się znajdują.

Karnisz apartamentowy to  profili montowanych do sufitu jak i do ściany. Dokonując wyboru co do typu montażu karnisza, warto zwrócić uwagę na wymiary wsporników jakie oferujemy. W sytuacji potrzeby dużego oddalenia karnisza od ściany, gdy posiadamy przeszkody typu odstający kaloryfer, bądź parapet, polecamy montaż karnisza do sufitu, uzyskując dowolną odległość karnisza od ściany.

W ofercie karniszy apartamentowych proponujemy atrakcyjną gamę kolorystyczną, gdzie klient może dowolnie kolory te zestawiać tworząc niepowtarzalny styl wnętrza oraz "look" swojego karnisza. Proponowane kolory to aluminium szczotkowane, czarny oraz biały połysk.

Karnisze podwójne jak i karnisze pojedyncze docinamy na wymiar z terminem wysyłki 48h. Karnisze sufitowe, ścienne, szyny sufitowe aluminiowe i wszystkie inne elementy wysyłane są w specjalnych solidnych opakowaniach pod okiem kamer.

czy

na pewno