Galeria Karniszy

Karnisze salonowe - czyli najlepsze do salonu

Przedstawiamy zbiór najczęściej kupowanych karniszy sprzedawanych w naszym sklepie a montowany w salonach i w dużych pokojach. Ranking powstał na podstawie zamówień jak i rozmów z naszymi klientami zakupującymi dane produkty. Staramy się uaktualniać rzeczoną listę raz na pare tygodni.
Mam nadzieje,  że ranking pomoże naszym przyszłym klientom w doborze karniszy do salonu. 

Wybór karnisza do salonu uzależniony jest przede wszystkim od aranżacji wnętrza. W zależności czy wnętrze ma mieć styl bardziej ekskluzywny, retro, rustykalny czy np tak obecnie modny skandynawski, gama karniszy, które proponujemy pozwoli każdy z nich na swój sposób podkreślić.

Jedne z najczęściej i najchętniej wybieranych końcówek to końcówki kryształowe proponowane w ofercie w każdej średnicy karniszy - fi 16, fi 19 oraz fi 25, doskonale będą się prezentowały w salonowych wnętrzach, nadając nieco ekskluzywnego stylu. W obszernej gamie końcówek jakie proponujemy znajduje się kilka modeli równie chętnie dobieranych do salonowych wnętrz - dużym zainteresowaniem cieszą się zakończenia z kryształkami takie jak vesta oraz hera czy np luksor lub carbonera.

Wybierając średnicę karnisza, najchętniej zawieszaną w salonie jest fi 19. Jest to najbardziej optymalna średnica do każdego wnętrza, która prezentować się będzie idealnie również w salonach - pomieszczeniach o średniej i dużej wielkości. Często jednak, mając do czynienia z dużymi przestrzeniami oraz dużymi oknami, nasi klienci dobierają karnisz o grubości fi 25, który nieco potężniejszy od swojego poprzednika, mocno zaznacza swoją obecność w salonie, zdobiąc i nadając charakteru.

Karniszem równie chętnie dobieranym do salonu jest karnisz apartamentowy. Karnisz posiadający profil o charakterze nowoczesnym, zachwyca minimalizmem. Bezkolizyjne żabki przesuwane na ślizgach umożliwiające przesuwanie firan i zasłon po całej długości karnisza, bez względu na wsporniki, są dodatkowym atutem produktu, który powoduje tak wysoką sprzedawalność.