Galeria Karniszy

Karnisz metalowy podwójny

Karnisze podwójne czyli dwubiegowe służą do wieszania zarówno firan i zasłon. Produkty które polecamy Państwu w tej kategorii składają się z dwóch rur lub dwóch profili aluminiowych.
Bardzo ważną kwestią na którą należy zwrucić uwagę przy wyborze karniszy to:
- odległość jaką uzyskujemy między firaną a ścianą
Należy tu brać pod uwagę ewentualny kaloryfer lub inne ementy które chcemy zasłonić przez firanę.
W razie gdyby okazałosię się odległość od ściany przy zastosowaniu wybranych wsporników jest zbyt krótka można zastosować przedłużki do wsporników.
- długość rur lub profili
Prosimy pamiętać aby długości elementów nośnych była większa od wnęki okiennej przynajmniej o kilkanaście centymetrów.
- grubość rur karniszy
Rurki o fi 16mm sprawdzają się  w przypadku małych okien i krótkich, lekkich firan - np. w kuchniach, łazienkach, przedpokojach. Średnica ta sosowana jest przeważnie przy karniszach, których długość nie przekracza 200cm.
   Rurki o fi  19mm to zdecydowanie najpopularniejsze modele. Wybierając karnisze 19mm mamy do wyboru największą ilość zakończeń oraz kolorów, dzięki czemu możemy je dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Są często stosowane w pokojach codziennego użytku, kuchniach oraz pomieszczeniach użytku publicznego np hotelach.
   Gdy myślimy o długich karniszach polecam przejrzenie oferty  profili o średnicy fi 25mm. Stosowane są one szczególnie w salonach, gdzie prezentują się bardzo okazale. Rurki o fi  25mm polecamy również przy krótszych karniszach dla wnętrz w stylu klasycznym  lub rustykalnym.

Karnisze sufitowekarnisze podwójne jak i karnisze pojedyncze docinamy na wymiar  i wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych.  Wszystkie elementy wysyłane są w specjalnych solidnych opakowaniach pod okiem kamer.

W przypadku gdy chcemy uzyskać efekt minimalistyczny, lub mamy do czynienia z wnętrzem w stylu nowoczesnym, polecamy karnisze apartamentowe, które proste a zarazem oryginalne w swojej formie podkreślą owy styl dodając mu "pieprzyku" ;) Karnisze apartamentowe to propozycja występująca w kombinacji jedno, dwu i trzybiegowej. Ta ostatnia umożliwia niespotykane upięcia i rozmaite kombinacje jeśli chodzi o aranżację firan, zasłon czy tak modnych obecnie paneli.

Zapraszamy również do przejrzenia kompletnych karniszy pojedynczych