Galeria Karniszy

Luksusowe i ekskluzywne karnisze

Karnisze to już nie tylko podtrzymywacz dla zasłonek i firan ale i elementy zdobnicze w naszych mieszkaniach. Przedstawiamy Państwu najbardziej luksusowe i ekskluzywne produkty z naszej oferty. 
Wszystkie nasze karnisze wykonane są ze stali oraz oksydowanego aluminium, co sprawia, że produkt jest wysokiej jakości, oraz pozwala na bez korozyjne korzystanie z nich przez wiele lat.

Obszerna gama karniszy jakie proponujemy Państwu to mieszanina stylów, tak by zadowolić każdego z naszych klientów. Te najbardziej eleganckie i ekskluzywne to propozycja idealna dla dużej części naszych klientów. Wówczas najchętniej wybieranymi karniszami są między innymi karnisze apartamentowe. Luksusowe, nadające nowoczesnego powiewu wnętrzu, idealne do klasycznych upięć firan i zasłon, jak również świetnie prezentujące się z tak modnymi panelami. Szeroka gama kombinacji kolorystycznych pozwoli na zbudowanie jedynego w swoim rodzaju ekskluzywnego karnisza.

Dla klientów preferujących nieco bardziej klasyczny styl, proponujemy karnisze rurowe o kolorystyce pozwalającej dopasowanie do każdej tonacji wnętrza i bardzo szerokiej gamie końcówek. By uzyskać efekt podkreślający ekskluzywne wnętrza, proponujemy końcówki karniszy kryształowe występujące w każdej średnicy karnisza.