Galeria Karniszy

Najmodniejsze karnisze

Przedstawiamy Państwu ranking najmodniejszych karniszy sprzedawanych w naszym sklepie internetowym. Produkty prezentowane w tym rankingu są automatycznie odświeżane i baza jest aktualizowana co miesiąc. 

W ofercie posiadamy karnisze rurowe - okrągłe i kwadratowe, jak i apartamentowe. Wnętrza nowoczesne, w stylu skandynawskim oraz wciąż królujący minimalizm doskonale podkreślany jest karniszami o bardzo prostej formie z aluminiowymi profilami najwyższej jakości - karniszami apartamentowymi. Proponowana kolorystyka - kolor aluminiowy szczotkowany, czarny oraz biały połysk, jak również możliwość dowolnej kombinacji tych kolorów pozwoli na uzyskanie niepowtarzanego efektu. Wybór tych profili pozwoli na bardzo komfortowe, bezkolizyjne przesuwanie firan i zasłon dzięki charakterystycznym żabkom na ślizgach oraz odgórnemu uchwytowi profili przez wsporniki.

Topowe obecnie są również pomieszczenia w stylu rustykalnym. Styl ten fantastycznie współgra z kolorem mosiądz antyczny. W swojej ofercie Posiadamy karnisze w tym kolorze o średnicach rur fi 16, fi 19, oraz fi 25. Dodatkowo polecamy przy średnicy fi 19 i fi 25 rury ryflowane - z prążkiem strukturalnym, które zgrywając np z wykończeniami wnętrza typu uchwyty szafek lub żyrandolem mogą dać bardzo atrakcyjny efekt.

Karnisze podwójne jak i karnisze pojedyncze docinamy na wymiar z terminem wysyłki 48h. Karnisze sufitowe, ścienne, szyny sufitowe aluminiowe i wszystkie inne elementy wysyłane są w specjalnych solidnych opakowaniach pod okiem kamer.