Galeria Karniszy

Karnisz podwójny sufitowy przesuwny Velia
cena od 192.24

Karnisz podwójny sufitowy przesuwny Velia

Karnisz podwójny sufitowy przesuwny z wspornikiem w kolorze stal nierdzewna i końcówkami Velia o długości całkowitej 126.4 cm w cenie 167.10zł. Zestaw zawiera profile o łącznej długości 120.00 wsporniki oraz 12x ślizg z żabką na pierwszy profil i 12x ślizg z żabką na drugi.

  • Karnisz podwójny sufitowy na wsporniku prostym daje nam możliwość zawieszenia zasłon w dowolnej odległości od ściany okiennej. Profil po zamontowaniu  znajdyje się 8 cm  od sufitu. 
  • Lekka i trwała konstrukcja oparta na profilach okrągłych aluminiowych.
  • Wszystkie elementy karnisza odznaczają się dużą odpornością na obciążenia co umożliwia wieszanie długich i ciężkich zasłon.
  • Karnisz ma możliwość przesuwania ślizgu z żabką lub agrafką pod wspornikiem dzięki czemu możemy przesuwać ślizgi po całej długości profilu karnisza. Przy długościach przekraczających 200 cm – karnisz składać się będzie z dwóch lub więcej profili połączonych specjalnym, metalowym łącznikiem, mocowanym za pomocą wkrętów dociskowych. Łączniki umożliwiają bezproblemowy przesuw firany/zasłony przez łączenie. Łącznik nie jest widoczny z zewnątrz.
  • Dzięki wykorzystaniu profili aluminiowych  wewnątrz których poruszają się plastikowe ślizgi nie słychać podczas przesuwania zasłon charakterystycznego dla zwykłych kółek dźwięku "tarcia" powierzchni metalowych. Rozwiązanie to daje nam pewność iż profile w żaden sposób nie mają prawa się uszkodzić czy obetrzeć.