Galeria Karniszy

Karnisze ryflowane

Karnisze ryflowane, to karnisze w kolorze mosiądzu antycznego, gdzie rury posiadają prążek strukturalny. Nietypowe, oryginalne, nadające niepowtarzalny styl wnętrzu, w którym się znajdują. Doskonale prezentują się w pomieszczeniach stylizowanych na starodawne, bądź we wnętrzach w stylu rustykalnym. Przy wyborze rur o tym wzorze, warto kierować się wykończeniami typu uchwyty szafek, bądź żyrandol.

Proponowane rury ryflowane występują w średnicy fi 19 oraz fi 25. Wybierając rozmiar rury, należy kierować się wielkością okna, nad którym chcemy zawiesić karnisz, oraz wielkością pomieszczenia, w którym się znajdzie. Rury o średnicy fi 19 to najbardziej optymalny wybór. Karnisz taki świetnie będzie prezentował się w pomieszczeniu średniej wielkości, jak i w dużym salonie. W sytuacji kiedy chcemy by karnisz był wyrazisty i okazały, polecamy wybrać karnisze o średnicy fi 25.

Karnisze ryflowane to produkt w pełni metalowy a kolory uzyskane są niezwykle trwałą techiką za pomocą galwanizacji, pokryte lakierem bezbarwnym UV. Polecamy więc produkt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

Wszystkie nasze karnisze pojedyncze jak i karnisze podwójne oraz szyny sufitowe  docinane na wymiar z terminem wysyłki 48h. Zarówno karnisze sufitowe jak i konstrukcje montowane do ściany zawierają wszystkie elementy potrzebne do montażu.