Galeria Karniszy

Karnisz przysufitowy podwójny Carbonera fi19
Karnisz przysufitowy podwójny Carbonera fi19 Karnisz przysufitowy podwójny Carbonera fi19 cena od 208.04

Karnisz przysufitowy podwójny Carbonera fi19

Karnisz przysufitowy podwójny Carbonera fi19

Karnisz sufitowy metalowy 19 w kolorze Mosiądz antyczny o całkowitej długości 130,20 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:

  • Końcówka karnisza Carbonera (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Carbonera przedłuża karnisz o 5,10cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
  • Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza montowanego do sufitu, montowanej bliżej okna.
  • Wspornik Sufitowy podwójny (2 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 4.80 cm
  • Profile w kolorze Mosiądz antyczny 2 (1+1) szt. (po 120 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Ślizg z żabką 24 szt. (12 pierwsza rura +12 druga rura) w kolorze Mosiądz antyczny dopasowane idealnie do Twojego karnisza.