Galeria Karniszy

Karnisze sufitowy podwójne Cristal kula Ø 25/19 w kolorze Stali nierdzewnej
Karnisze sufitowy podwójne Cristal kula Ø 25/19 w kolorze Stali nierdzewnej Karnisze sufitowy podwójne Cristal kula Ø 25/19 w kolorze Stali nierdzewnej cena od 155.00

Karnisze sufitowy podwójne Cristal kula Ø 25/19 w kolorze Stali nierdzewnej

Karnisz sufitowy metalowy Ø 25 w kolorze Stal nierdzewna o całkowitej długości 134,00 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:

  • Końcówka karnisza Cristal kula (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Cristal kula przedłuża karnisz o 7,00cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
  • Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza montowanego do sufitu, montowanej bliżej okna.
  • Wspornik Sufitowy podwójny (2 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 9.60 cm
  • Rury w kolorze Stal nierdzewna 2 (1+1) szt. (po 120 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Kółko z żabką 24 szt. (12 pierwsza rura +12 druga rura) w kolorze Stal nierdzewna dopasowane idealnie do Twojego karnisza.

Pełne wymiary wybranego karnisza sufitowego:
Całkowita długość karnisza: 134,00 cm
Całkowita długość rur: 120 cm x2
Końcówka przedłuża karnisz o: 7,00 cm
Wysokość wspornika: 13,00 cm
Odległość rur karnisza od sufitu: 9.60 cm