Galeria Karniszy

Karnisze pojedyncze 4m krótki wspornik  Valleo Ø16
Karnisze pojedyncze 4m krótki wspornik Valleo Ø16 Karnisze pojedyncze 4m krótki wspornik  Valleo Ø16 cena od 152.08

Karnisze pojedyncze 4m krótki wspornik Valleo Ø16

  • ońcówki do karniszy Valleo (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Valleo przedłuża karnisz pojedynczy o 4,40cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik ścienny pojedynczy krótki (3 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.80 cm
  • Rury w kolorze chrom 2 szt. (po 200 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik rur (1 szt.) - Karnisz powyżej 200 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Kółko z żabką 40 szt. w kolorze chrom, idealnie dopasowane do twojego karnisza.

Pełne wymiary wybranego karnisza pojedynczego:
Całkowita długość karnisza: 408,80 cm
Całkowita długość rur: 400 cm 
Długość końcówki: 4,40 cm
Długość wspornika: 10,80 cm

Zestaw zawiera również klucz imbusowy przydatny w dokręcaniu elementów karnisza.
Produkt jest objęty 3 letnią gwarancją.