Galeria Karniszy

Karnisz sufitowy podwójny Malibu białe Ø 19 w kolorze biały połysk
Karnisz sufitowy podwójny Malibu białe Ø 19 w kolorze biały połysk Karnisz sufitowy podwójny Malibu białe Ø 19 w kolorze biały połysk cena od 200.94

Karnisz sufitowy podwójny Malibu białe Ø 19 w kolorze biały połysk

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:

  • Końcówka karnisza Malibu białe (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia.Końcówka Malibu białe przedłuża karnisz o 5,00cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
  • Wspornik sufitowy podwójny (2 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 5.80 cm
  • Profile w kolorze biały połysk 2 (1+1) szt. (po 120 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Ślizg z żabką 24 szt. (12 pierwsza rura +12 druga rura) w kolorze biały połysk dopasowane idealnie do Twojego karnisza.