Galeria Karniszy

"Velia" Karnisz do sufitu Ø 19 w kolorze Stal nierdzewna
"Velia" Karnisz do sufitu Ø 19 w kolorze Stal nierdzewna "Velia" Karnisz do sufitu Ø 19 w kolorze Stal nierdzewna cena od 124.30

"Velia" Karnisz do sufitu Ø 19 w kolorze Stal nierdzewna

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:
Końcówka karnisza Velia (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Velia przedłuża karnisz o 3,20cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza montowanego do sufitu, montowanej bliżej okna.
Wspornik Sufitowy (2 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowostabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 9.6 cm
Rury w kolorze Stal nierdzewna 2 (1+1) szt. (po 120 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką 24 szt. (12 pierwsza rura +12 druga rura) w kolorze Stal nierdzewna dopasowane idealnie do Twojego karnisza.