Galeria Karniszy

Karnisz do sufitu "Colosseo" Ø 25/19 w kolorze stal
Karnisz do sufitu "Colosseo" Ø 25/19 w kolorze stal Karnisz do sufitu "Colosseo" Ø 25/19 w kolorze stal cena od 147.91

Karnisz do sufitu "Colosseo" Ø 25/19 w kolorze stal

W skład zestawu składającego się na Twój Karnisz do sufitu "Colosseo" wchodzą: 
Końcówka karnisza Colosseo (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Colosseo przedłuża karnisz o 5,50cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza montowanego do sufitu, montowanej bliżej okna.
Wspornik Sufitowy (2 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowostabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 9.6 cm
Rury w kolorze Stal nierdzewna 2 (1+1) szt. (po 120 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką 24 szt. (12 pierwsza rura +12 druga rura) w kolorze Stal nierdzewna dopasowane idealnie do Twojego karnisza.

Pełne wymiary wybranego karnisza sufitowego:
Całkowita długość karnisza: 131,00 cm
Całkowita długość profili (rur karnisza): 120 cm x2
Końcówka przedłuża karnisz o: 5,50 cm
Wysokość wspornika: 13,00 cm
Odległość rur karnisza od sufitu: 9.6 cm