Galeria Karniszy

Karnisz Sufitowy pojedynczy Vesta w kolorze Mosiądz antyczny 500cm
Karnisz Sufitowy pojedynczy Vesta w kolorze Mosiądz antyczny Karnisz Sufitowy pojedynczy Vesta w kolorze Mosiądz antyczny cena od 347.97

Karnisz Sufitowy pojedynczy Vesta w kolorze Mosiądz antyczny 500cm

Karnisz sufitowy pojedynczy Vesta 19 w kolorze mosiądz antyczny

Karnisz sufitowy 19 w kolorze mosiądz antyczny o całkowitej długości 500,40 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki karnisza Vesta (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Vesta przedłuża karnisz o 0,20cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik sufitowy pojedynczy (4 szt.) w kolorze mosiądz antyczny. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 5.80 cm
  • Profile w kolorze mosiądz antyczny 3 szt. (po 167 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik profili (2 szt.) - Karnisz powyżej 200 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Ślizg z żabką 50 szt. kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

Pełne wymiary wybranego karnisza sufitowego:
Całkowita długość karnisza: 500,40 cm
Całkowita długość profili (profili karnisza): 500 cm 
Końcówka przedłuża karnisz o: 0,20 cm
Długość wspornika: 8,00 cm
Odległość profili karnisza od sufitu: 5.80 cm

Zestaw zawiera również klucz imbusowy przydatny w dokręcaniu elementów karnisza.
Produkt jest objęty 3 letnią gwarancją.