Galeria Karniszy

Karnisz Sufitowy  280 cm podwójny Galaxy
Karnisz Sufitowy 280 cm podwójny Galaxy Karnisz Sufitowy  280 cm podwójny Galaxy cena od 361.73

Karnisz Sufitowy 280 cm podwójny Galaxy

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:

  • Końcówka karnisza Galaxy (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Galaxy przedłuża karnisz o 8,20cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
  • Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza montowanego do sufitu, montowanej bliżej okna.
  • Wspornik Sufitowy podwójny (3 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 4.80 cm
  • Profile w kolorze Stal nierdzewna 4 (2+2) szt. (po 140 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.Karnisz powinien być dłuższy od szerokości okna o około 20–40 cm. Powinien być też nieco dłuższy od parapetu. Pamiętajmy też, że po zamontowaniu karnisza okno musi się swobodnie otwierać. Karnisz powinien zostać zamontowany w odległości minimum 5 cm od górnej krawędzi okna. Odległość karnisza od ściany powinna wynosić ok. 10–15 cm. W przypadku montażu karnisza między dwiema ścianami, jego długość powinna być nieco krótsza niż szerokość pomieszczenia. Od odległości między ścianami powinniśmy odjąć też grubość wsporników.
  • Łącznik profili (2 szt.) - Karnisz powyżej 200 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Ślizg z żabką 56 szt. (28 pierwsza rura +28 druga rura) w kolorze Stal nierdzewna dopasowane idealnie do Twojego karnisza.