Galeria Karniszy

Karnisz sufitowy podwójny  w kolorze biały połysk
Karnisz sufitowy podwójny w kolorze biały połysk Karnisz sufitowy podwójny  w kolorze biały połysk cena od 232.33

Karnisz sufitowy podwójny w kolorze biały połysk

Karnisz sufitowy podwójny Rullo Ø 19 w kolorze biały połysk

Karnisz sufitowy metalowy Ø 19 w kolorze biały połysk o całkowitej długości 280,40 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:

  • Końcówka karnisza Rullo (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. KońcówkaRullo przedłuża karnisz o 0,20cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
  • Wspornik sufitowy podwójny (3 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 5.80 cm
  • Profile w kolorze biały połysk 4 (2+2) szt. (po 140 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik profili (2 szt.) - Karnisz powyżej 200 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Ślizg z żabką 56 szt. (28 pierwsza rura +28 druga rura) w kolorze biały połysk dopasowane idealnie do Twojego karnisza.

Pełne wymiary wybranego karnisza sufitowego:
Całkowita długość karnisza: 280,40 cm
Całkowita długość profili (rur karnisza): 280 cm x2
Końcówka przedłuża karnisz o: 0,20 cm
Wysokość wspornika: 8,00 cm
Odległość profili karnisza od sufitu: 5.80 cm

Zestaw zawiera również klucz imbusowy przydatny w dokręcaniu elementów karnisza.
Produkt jest objęty 3 letnią gwarancją.