Galeria Karniszy

Karnisz sufitowy podwójny Ø 25/19 mm mosiądz antyczny - 280 cm
Karnisz sufitowy podwójny Ø 25/19 mm mosiądz antyczny - 280 cm Karnisz sufitowy podwójny Ø 25/19 mm mosiądz antyczny - 280 cm cena od 244.94

Karnisz sufitowy podwójny Ø 25/19 mm mosiądz antyczny - 280 cm

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:

  • Końcówka karnisza Classico (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Classico przedłuża karnisz o 7,60cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
  • Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza montowanego do sufitu, montowanej bliżej okna.
  • Wspornik sufitowy podwójny (3 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 9.60 cm
  • Rury w kolorze mosiądz antyczny 4 (2+2) szt. (po 140 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik rur (2 szt.) - Karnisz powyżej 240 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Kółko z żabką 56 szt. (28 pierwsza rura +28 druga rura) w kolorze mosiądz antyczny dopasowane idealnie do Twojego karnisza.