Galeria Karniszy

Karnisz podwójny Ø 25/19 mm stal nierdzewna - 280 cm
cena od 263.32

Karnisz podwójny Ø 25/19 mm stal nierdzewna - 280 cm

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki karnisza Vesuvio (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Vesuvio przedłuża karnisz o 8,50cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza, montowanej bliżej okna.
  • Wspornik ścienny podwójny (3 szt.) w kolorze stal nierdzewna. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.90 cm
  • Rury w kolorze stal nierdzewna 4 (2+2) szt. (po 140 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik rur (2 szt.) - Karnisz powyżej 240 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Kółko z żabką 56 szt. (28 pierwsza rura +28 druga rura) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.