Galeria Karniszy

Karnisz  280 cm na ściany podwójny Carbonera 19
Karnisz 280 cm na ściany podwójny Carbonera 19 Karnisz  280 cm na ściany podwójny Carbonera 19 cena od 370.96

Karnisz 280 cm na ściany podwójny Carbonera 19

skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki karnisza Carbonera (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Carbonera przedłuża karnisz o 5,10cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza, montowanej bliżej okna.
  • Wspornik Ścienny podwójny (3 szt.) w kolorze Mosiądz antyczny. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.20 cm
  • Karnisz powinien być dłuższy od szerokości okna o około 20–40 cm. Powinien być też nieco dłuższy od parapetu. Pamiętajmy też, że po zamontowaniu karnisza okno musi się swobodnie otwierać. Karnisz powinien zostać zamontowany w odległości minimum 5 cm od górnej krawędzi okna. Odległość karnisza od ściany powinna wynosić ok. 10–15 cm. W przypadku montażu karnisza między dwiema ścianami, jego długość powinna być nieco krótsza niż szerokość pomieszczenia. Od odległości między ścianami powinniśmy odjąć też grubość wsporników.