Galeria Karniszy

Karnisz pojedynczy standard 19 mm stal nierdzewna - 280 cm
Karnisz pojedynczy standard 19 mm stal nierdzewna - 280 cm Karnisz pojedynczy standard 19 mm stal nierdzewna - 280 cm cena od 206.78

Karnisz pojedynczy standard 19 mm stal nierdzewna - 280 cm

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki do karniszy Sigma biała (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Sigma biała przedłuża karnisz pojedynczy o 10,00cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik ścienny pojedynczy standard (3 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.73 cm
  • Profile w kolorze stal nierdzewna 2 szt. (po 140 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik profili (1 szt.) - Karnisz powyżej 200 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Ślizg z białą agrafką 28 szt. w kolorze stal nierdzewna, idealnie dopasowane do twojego karnisza.