Galeria Karniszy

Karnisz pojedynczy standard Ø 19 mm czarny - 280 cm
Karnisz pojedynczy standard Ø 19 mm czarny - 280 cm Karnisz pojedynczy standard Ø 19 mm czarny - 280 cm cena od 193.16

Karnisz pojedynczy standard Ø 19 mm czarny - 280 cm

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki do karniszy Rullo (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Rullo przedłuża karnisz pojedynczy o 0,20cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik ścienny pojedynczy standard (3 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość profilu od ściany wynosi 8.73 cm
  • Profile w kolorze czarny 2 szt. (po 140 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik profili (1 szt.) - Karnisz powyżej 200 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Ślizg z żabką 28 szt. w kolorze czarny, idealnie dopasowane do twojego karnisz